Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Законопроєкт про олігархів – важливий сигнал іноземним інвесторам – Андрій Костін

  • 5059
Законопроєкт про олігархів –  важливий сигнал іноземним інвесторам – Андрій Костін

Олігархічна система є однією з причин того, що великі інвестори не поспішають вкладати кошти в Україні. Про це заявив народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова Комітету ВР з питань правової політики Андрій Костін на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Економіка без олігархів».

«Одна з причин, чому великі інвестори не йдуть в Україну – це наявність олігархічної системи. Олігархи, маючи монопольне становище в базових індустріях, роблять неможливою нормальну конкуренцію з міжнародними інвесторами, які могли б зайти в Україну», – наголошує Костін.

Він зазначає, що іноземні інвестори могли б створювати робочі місця, приносити сучасні технології, сучасну культуру управління та культуру взаємовідносин між великим бізнесом та державою.

«Тому законопроєкт, мета якого розділити бізнес і політику – це дуже важливий сигнал для іноземних інвесторів, які мають зрозуміти, що в Україні є конкурентне середовище і єдине законне та прозоре ставлення для будь-яких представників бізнесу», – підкреслив нардеп.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy