Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Законопроєкт про медіа став об’єктом маніпуляцій насамперед для проросійських сил – Микита Потураєв

  • 6093
Законопроєкт про медіа став об’єктом маніпуляцій насамперед для проросійських сил – Микита Потураєв

Законопроєкт про медіа №2693-Д став об’єктом маніпуляцій, в першу чергу для проросійських сил, адже ініціатива передбачає обмеження контенту, який є частиною просування російського порядку денного. Про це заявив очільник парламентського комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Микита Потураєв на форумі «Медіа-2021: реформи, виклики, можливості». Дискусія організована для центральних та регіональних медіа у центральному офісі «Слуги Народу».

«Законопроєкт про медіа, на жаль, став жертвою багатьох маніпуляцій. В першу чергу, вони походили з боку проросійських медіа. Очевидно, чому вони так торпедують цей закон. Наявність 9 розділу, що дуже чітко вказує на обмеження контенту, який є просуванням російського порядку денного», – сказав він.

«Законопроєкт про медіа дуже грубо ставить питання, що такого Україна допускати не буде. Вона це заборонятиме. І всім зрозуміло, чому», – додав Микита Потураєв.

За його словами, в законопроєкті виписані чіткі критерії, що держава вважає неприйнятним.

«Ти дивишся – і можеш чітко побачити, що українське суспільство та держава вважає неприйнятним. І цього небагато. Мова ненависті, мова ворожнечі, мова дискримінації, мова приниження. Це все речі неприйнятні для цивілізованого суспільства, до якого Україна належить та вважає себе такою», – зазначив очільник комітету.

Звертаючись до медійників-учасників форуму, Микита Потураєв попросив кожного уважно прочитати текст законопроєкту, що є у вільному доступі. Це потрібно для того, щоб кожен мав власну думку щодо цієї ініціативи, яка б не опиралася на маніпулятивні публікації.

«Ми готові до продовження дискусії. Але я наполягатиму на ухваленні цього документу. Не лише через те, що це наше зобов’язання перед ЄС, що цей закон є важливим елементом у боротьбі за незалежність. Але й тому, що цей закон відкриває шлях у європейський медійний простір», – розповів голова комітету.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy