Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Закон про олігархів захищає державність України – Володимир Зеленський

  • 6324
Закон про олігархів захищає державність України – Володимир Зеленський

Президент зацікавлений у зустрічі з представниками великого бізнесу задля розв’язання загальнодержавних проблем, але ці зустрічі мають бути публічними. Про це Володимир Зеленський заявив під час пресконференції у Трускавці.

«У мене найбільша відповідальність через такі зустрічі. Тому я зацікавлений, щоб вони були публічні. У мене – політична відповідальність. Вона вдарить по Президенту, по Офісу Президента, по рейтингу влади й потім по рейтингу партії, тому що рейтинг партії «Слуга Народу» дуже залежить від рейтингу Президента Зеленського».

Глава держави заявив, що зацікавлений у зустрічі з представниками великого бізнесу задля розв’язання загальнодержавних проблем, зокрема питання протидії пандемії COVID-19. Також, якщо Україна здобуде право на проведення зимових Олімпійських ігор, великий бізнес зможе долучитися до розбудови об’єктів спортивної інфраструктури. Втім Президент наголосив, що такі зустрічі мають бути публічними.

Також Володимир Зеленський назвав фракцію партії «Слуга Народу» у парламенті своєрідним захистом Верховної Ради від впливу фінансових груп.

«Я зараз зміцнюю цю «стіну» такими законодавчими ініціативами, як закон про олігархів. Я захищаю державність нашої країни – мені надав народ цю можливість», – сказав Президент.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy