Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Закон про конкурси на держслужбу з пропозиціями Президента унеможливить блокування роботи міністерств – Олександр Корнієнко

  • 1824
Закон про конкурси на держслужбу з пропозиціями Президента унеможливить блокування роботи міністерств – Олександр Корнієнко

Парламент не завжди може оперативно дійти згоди щодо кандидатури очільника того чи іншого міністерства. Але це не має блокувати роботу жодного відомства.

Про це заявив голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко, коментуючи ухвалення законопроєкту №4531, що відновлює проведення конкурсів на посади державної служби, призупинених на час карантину, з урахуванням пропозицій Президента.

За його словами, це дозволить розблокувати роботу Міністерства енергетики та виплатити зарплати працівникам державного сектору енергетичної галузі.

«Треба знайти баланс між впливом ВР на призначення міністрів. Та з іншого боку, не можна допустити такої ситуації, як нині, коли нема кому розписати бюджетну програму, виплатити зарплату шахтарям. Зараз ми цю проблему усунули. А далі будемо працювати над її системним врегулюванням», – сказав Олександр Корнієнко.

У законопроєкті скасовано норму, що обмежує повноваження виконуючого обов’язки після 30 днів роботи. Олександр Корнієнко наголошує: у подібній із Міненергетики ситуації може опинитися будь-яке міністерство, якщо парламент не зможе дійти згоди щодо кандидатури його очільника. Але це не має перешкоджати роботі відомства.

«Якщо це буде, наприклад, Міністерство фінансів – тоді грошей не буде ні в кого! Ні в енергетики, ні в культури, ні в освіти. Просто зупиняться всі бюджетні процеси. Це недопустимо».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy