Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Віктор Микита на Саміті розповів іноземним партнерам про досягнення регіону

  • 43
Віктор Микита на Саміті розповів іноземним партнерам про досягнення регіону

Голова обласної організації «Слуги Народу», очільник ОВА Віктор Микита взяв участь у другому Міжнародному саміті міст та регіонів, який проходив у Києві.

Віктор Микита представив іноземним партнерам Закарпаття і підходи до забезпечення життєдіяльності й регіонального розвитку в умовах війни. Під час виступу в панельній дискусії щодо перспектив євроінтеграції України в регіональному вимірі він поділився передовим досвідом регіону у зміцненні спроможності громад завдяки співпраці з європейськими партнерами.

За його словами, в умовах війни весь ресурс спрямований на потреби оборони, і наша область є серед лідерів у країні за рівнем фінансування цього сектору.

«Водночас ми виконуємо місію збереження економічного й науково-технічного потенціалів України, релокації підприємств, приймаємо переселенців, формуємо логістику через найбільшу мережу пунктів пропуску та багато іншого. Регіон повинен бути сильним та ефективним для того, щоб реалізувати ці надважливі для країни завдання.

Ми знайшли шляхи та можливості підтримки для громад, і зараз питання регіонального розвитку краю – це питання ефективної співпраці з нашими партнерами в ЄС та стимулювання регіональної економіки. Від цього також залежить підтримка сектору оборони країни, і саме це є головним стимулювальним фактором», – наголосив Віктор Микита.

Водночас у Києві відбулася зустріч із представниками Асоціації міст і регіонів Республіки Австрія. У фокусі уваги – встановлення нових партнерських відносин із федеральною землею Нижня Австрія.

Віктор Микита разом з очільником Асоціації муніципалітетів Австрії Йоганнесом Персселем та представниками федеральних земель і муніципалітетів обговорили перспективи міжрегіональної співпраці.

Основні питання: організація відпочинку дітей з прифронтових регіонів у літній період, реабілітація та відновлення поранених захисників, підтримка українських громад у забезпеченні життєдіяльності в умовах війни.

Окрім того, відбулася зустріч з керівництвом Міністерства довкілля, де обговорили створення сучасної сміттєобробної інфраструктури.

Інвестиційний пакет у 152 млн євро та пʼять нових сміттєпереробних заводів, які плануємо збудувати в Ужгородському, Мукачівському, Хустському, Тячівсько-Рахівському і Берегівському районах забезпечать покрокове й системне вирішення проблеми з ТПВ у нашому регіоні. Нові сортувальні та переробні підприємства сукупно створять понад 600 нових робочих місць у громадах Закарпаття.

Зараз тривають перемовини з потенційними інвесторами щодо створення нової сміттєобробної інфраструктури в регіоні. Власне старт проєктування заводів на Закарпатті запланований на кінець червня – початок липня.

«Знаю, що для кожної громади нашого краю це чутлива тема, яка не мала вирішення десятиліттями.

Можу впевнено сказати, що ми знайшли шлях розвʼязання цієї проблеми і будемо разом реалізовувати проєкти, котрі зроблять Закарпаття по-справжньому екологічно чистим», – підкреслив Віктор Микита.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber

Коментарі закриті.

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy