Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Роман Сарай взяв участь у міжнародній конференції в Чехії

  • 29
Роман Сарай взяв участь у міжнародній конференції в Чехії

Голова обласної ради від «Слуги Народу» нещодавно представив наш регіон на міжнародній конференції ISSS 2024, яка відбувалася в чеському місті Градец-Кралове. Головними темами для обговорення під час цьогорічного зібрання стали штучний інтелект, цифрова ідентичність та право на цифрові послуги.

Роман Сарай свій виступ присвятив темі «Використання сучасних цифрових технологій для забезпечення громадської безпеки України, зважаючи на триваючий військовий конфлікт». Насамперед він розповів про використання сучасних цифрових технологій на Закарпатті в умовах воєнного стану. Зокрема, про систему «Безпекове Закарпаття», яка стала потужним інструментом для зменшення злочинності на території краю і забезпечення безпекового фактору. До речі, у  2023 році в області було розкрито 100% тяжких та середньої тяжкості злочинів.

Також голова облради охарактеризував можливості порталу «Допомога Закарпаття». Свого часу його створювали як інструмент підтримки вимушених переселенців, котрі приїжджали на Закарпаття. Нині його розвивають під потреби усіх мешканців Закарпаття. Окрім того, зараз триває робота над запуском мобільного додатку «Моє Закарпаття», який стане доповненням порталу і буде включений в загальнонаціональну систему мобільного додатку «Дія» – як з інформацією, так і з сервісами регіонального значення.

«За розвитком ІТ-індустрії – майбутнє. Ми готові ділитися інформацією з іншими. Так само, як і переймати передовий досвід інших країн», – наголосив Роман Сарай.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber

Коментарі закриті.

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy