Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

На Закарпатті завершилося навчання чергового курсу в Центрі підготовки населення до нацспротиву

  • 38
На Закарпатті завершилося навчання чергового курсу в Центрі підготовки населення до нацспротиву

Фінальні практичні заняття та заліки відбулися для першого та посиленого курсів Закарпатського обласного центру підготовки населення до національного спротиву.

За словами члена партії «Слуга Народу», заступника очільника ОВА Ігоря Шинкарюка, до Ужгорода прибули слухачі разом з інструкторами з усіх районів краю, щоб підсумувати 96-годинний курс підготовки, показати рівень здобутих знань, умінь і практичних навичок у військовій справі. 

Заліки розпочалися з практичної стрільби з автоматичної зброї та виконання вправ з вогневої підготовки. Далі слухачі курсу виконували завдання з топографічної підготовки, орієнтування на місцевості, зв’язку, реагування на загрози вогневого контакту, тактичної медицини та евакуації поранених з району зіткнення з уявним супротивником і багато іншого.

Після успішного складання заліків вручили краянам сертифікати про закінчення базового та посиленого курсів підготовки населення до національного спротиву.

«Упевнені, що вони здобули критично важливі знання та практичні навички і готові реагувати на позаштатні й критичні ситуації на території Закарпаття, приєднатися до сил безпеки, оборони і рятувальників для порятунку людей по всій території регіону, а також обʼєднати навколо себе громаду для спільних скоординованих дій.

Те, що побачили на фінальних заняттях, вражає й спонукає нас докладати ще більше зусиль для розвитку роботи щодо підготовки громадян до нацспротиву», – наголосив Ігор Шинкарюк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber

Коментарі закриті.

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy