ALDE Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

На Хустщині запрацював новий шелтер для вимушених переселенців

  • 111
На Хустщині запрацював новий шелтер для вимушених переселенців

Від планів до результатів: на Хустщині з’явився ще один шелтер для вимушених переселенців.

Нещодавно, за словами голови райради від «Слуги Народу» Назарія Павлія, інформували про початок ремонту в приміщенні старого гуртожитку в Горінчівській громаді, а сьогодні тут уже проживають особи, котрі мусили покинути рідні міста через цинічні дії ворога.

Завдяки співпраці ТГ з чеською організацією «Людина в біді» та PŘES HRANICE EU в будівлі повністю відновили два поверхи, де прихисток може знайти загалом 100 людей.

Днями разом із партнерами Назарій Павлій оглянув результат виконаних робіт і підписали відповідні завершальні угоди. 

«Це позитивний приклад успішної взаємодії з донорами та підтримки українців, які постраждали від російської агресії.

Сьогодні, в умовах повномасштабної війни, безумовними пріоритетами є допомога захисникам, вимушеним переселенцям та людям, котрі потерпають від наслідків бойових дій. Тож комплексно працюємо за кожним напрямком, паралельно реалізовуючи й ініціативи з розвитку нашого краю. Адже саме так, консолідуючи зусилля, виконуючи завдання на різних фронтах, ми наближаємо перемогу України», – додав Назарій Павлій.


Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber

Коментарі закриті.

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy