Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Іван Завидняк поспілкувався із захисниками на фронті

  • 41
Іван Завидняк поспілкувався із захисниками на фронті

Заступник Ужгородського міського голови від «Слуги Народу» Іван Завидняк на фронті відвідав військовослужбовців 15-го окремого гірсько-штурмового батальйону і 2-го стрілецького батальйону 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади.

«Поспілкувалися з особовим складом і командуванням бригад, визначили потреби, подальші напрямки підтримки підрозділів та подякували бійцям за щоденний героїзм і відданість службовому обов’язку», – зауважив Іван Завидяк.

За його словами, забезпечення військових формувань матеріально-технічними засобами – безумовний пріоритет, тож завдяки небайдужим передали бійцям транспортний засіб, спецобладнання для управління дронами, банно-пральний комплекс, генератор, зварювальні апарати, інструменти для ремонту транспорту та інші необхідні речі.

«Завжди надихаюсь зустрічами з нашими воїнами. Особливо вражає професіоналізм і відданість службі жінок-військових, які з перших днів широкомасштабної війни добровільно вступили до лав ЗСУ.

Дякуємо кожному і кожній, хто сьогодні захищає нашу державу й людей та виборює перемогу», – наголосив заступник міського голови.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber

Коментарі закриті.

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy