Два заклади охорони здоровʼя Закарпаття отримали допомогу для маломобільних пацієнтів
- 98
Закарпатська обласна та Ужгородська міська клінічні лікарні отримали 20 крісел колісних для маломобільних пацієнтів з-поміж захисників.
За словами народного депутата від «Слуги Народу» Михайла Лаби, відповідний запит отримали від закладів охорони здоров’я, оскільки там проходять лікування та реабілітацію наші військові.
Отримати таку допомогу вдалося завдяки Глобальній міжнародній платформі відновлення України «Взаємодія» та БФ «Ліга допомоги учасникам АТО, добровольчим загонам та біженцям».
Під час передачі крісел у заклади Михайло Лаба поспілкувався з представниками медичних установ щодо забезпечення відділень обладнанням і установки додаткових ліфтів. Це у стислі строки дозволить збільшити кількість медичних послуг та покращити якість лікування. Особлива увага – реабілітація наших військових.
«Взаємодія та допомога один одному наближають перемогу. Завдань і викликів багато, але, впевнений, що разом ми їх виконаємо», – підкреслив Михайло Лаба.