Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Депутати від партії поспілкувалися з родинами захисників

  • 64
Депутати від партії поспілкувалися з родинами захисників

Дбати про родини наших воїнів – обов’язок держави в цілому й кожного посадовця зокрема. Днями депутати Мукачівської районної ради від «Слуги Народу» Роман Тарабій, Вікторія Лані та міської ради Наталія Жабко взяли участь у зустрічі з родинами Героїв 711 бригади охорони Державної спеціальної служби транспорту, які вважаються зниклими безвісти. Цей захід організовано районної радою та 711 бригадою.

За словами депутата Мукачівської районної ради від партії Романа Тарабія, для надання фахової інформації родинам воїнів разом з керівництвом бригади до зустрічі долучилися й представники інших структур, зокрема з соцзахисту, сервісного центру, Пенсійного фонду, Другого відділу Мукачівського РТЦК, Великолучківського ЦПМСД та ГО «Волонтери Закарпаття».

«Всебічна підтримка цієї категорії родин є одним з пріоритетних напрямків роботи органів соцзахисту. Наразі актуальним питанням є оздоровлення дітей, тож закликаємо звертатися у виконавчі органи ваших громад з відповідним запитом, ми зі свого боку першочергово сприятимемо реалізації різних оздоровчих програм», – зазначила депутатка міської ради від «Слуги Народу» Наталія Жабко.

Депутатка райради від партії Вікторія Лані наголосила також на важливості психологічної підтримки всіх членів родин, які зараз переживають важкий період, особливо дітей.

«Пошук й ідентифікація зниклих військових здійснюється у потужній співпраці з лікарями та іншими структурами. Відомо, що ворог продовжує активно моніторити наш інфопростір, тож важливо зберігати спокій та дотримуватися правил безпечного поширення інформації», – зазначила Вікторія Лані.

Безпосередньо поспілкувавшись зі спеціалістами різних профілів, родичі захисників змогли отримати багато корисної інформації та відповіді на важливі питання.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber

Коментарі закриті.

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy