Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Заява політичної партії «Слуга Народу»

  • 8225
Заява політичної партії «Слуга Народу»

Ми всі є свідками збройної агресії РФ проти України, яка триває. Останні місяці відбувається ескалація ситуації – загрозливо збільшується кількість російських військ вздовж кордону з Україною, в окупованому Криму і в Білорусі.

На жаль, усі заяви російських посадовців про відсутність намірів атакувати Україну є не більше, ніж брехлива пропаганда. Тиражовані російськими ЗМІ кадри і повідомлення про відведення військ від кордону з Україною, за даними розвідки України і розвідок партнерських держав, є фейковими і імітацією.

Останніми днями Україна також стала об‘єктом нападів в кіберпросторі, сліди яких ведуть в Росію.

Росія здійснює загрозливі недружні дії в акваторії Чорного та Азовського морів, які неможливо трактувати інакше, ніж спроба блокади українських портів.

З особливим цинізмом російські окупаційні війська здійснили обстріл населеного пункту Станиця Луганська, що на Луганщині. З важкого артилерійського озброєння калібру 122 мм противник випустив 32 снаряди.
Снаряди влучили в дитячий садочок, де в цей час перебували діти. Внаслідок обстрілу троє працівників дитячого садочка отримали контузії. Військовослужбовці об’єднаних сил оперативно евакуювали дітей та вихователів в укриття.

Також обстріляли школу у Врубівці, у якій у цей час також відбувалися заняття і перебували діти. Дякувати Богу, що обійшлося без постраждалих серед учнів та вчителів! У цьому селі також зруйновані об’єкти інфраструктури.

Це відверті акти тероризму проти мирних мешканців, які здійснюються російською армією найманців. Армією, якою командують російські офіцери, яка озброєна та фінансується Росією.

При цьому Росія традиційно намагається цинічно перекласти відповідальність за ці злочини на Україну і наші Збройні сили.

У ці складні дні ми підтверджуємо свою відданість пошуку дипломатичних шляхів врегулювання конфлікту, що розпочала Російська Федерація.

Також ми готові оборонятися та не дозволимо безкарно здійснювати збройні провокації проти цивільних громадян України та її інфраструктури.

Закликаємо Збройні сили продовжувати виявляти пильність і стриманість, а в разі необхідності твердість у обороні життів українців та території нашої держави.

Але, враховуючи сьогоднішні брутальні терористичні атаки російських найманців на дітей, ми закликаємо світ посилити санкції проти Путіна і його оточення вже зараз. Негайно!

Закликаємо всі політичні сили України, парламентські та непарламентські партії, до єдності у прагненні дати відсіч агресору.

Час закопати всі «сокири війни», відкинути політичні суперечки і протистояння, всі прагнення заробити додаткові «політичні дивіденди». Час працювати разом на захист України від ворога, на захист суверенітету і територіальної цілісності держави, на забезпечення майбутнього нації, країни та держави. Україна у нас одна на всіх незалежно від кольорів партійного прапора чи ідеологічних поглядів. Зберегти країну для нащадків – наше спільне завдання.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy