Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Заява партії "Слуга Народу"

  • 6212
Заява партії

Президент Путін розв’язав проти України зухвалу, цинічну та безглузду війну. Грубо порушивши всі принципи міжнародного права, усі засади людяності.

Наші кордони атаковані, наші міста та об’єкти інфраструктури обстрілюються з балістичних ракет. Росія б’є по військовим і стратегічним центрам – не тільки на Донбасі, а по всій території України.

Ситуація складна. Це найбільше випробування, яке переживала Україна впродовж своєї історії. Але ми пройдемо його з честю й гідністю.

Масштаби виклику величезні. Але сьогодні на нашому боці увесь цивілізований світ. Наші міжнародні партнери сьогодні проробляють заходи реагування на ситуацію, щоб Путін заплатив за вже скоєне непомірну ціну. З нами наша армія, загартована в боях. З нами Президент, уряд, народні депутати – ніхто не покинув країну, усі перебувають у столиці, керуючи спротивом і перебуваючи на зв’язку зі світом. З нами наші резервісти, сили територіальної оборони, добровольці та волонтери.

Партія «Слуга народу» була, є й буде з народом України – незалежно від того, як розгортатимуться події. Будемо ставати до лав Збройних сил, укріплювати територіальну оборону, допомагати з координацією вирішення гуманітарних і безпекових питань по всій країні.

Сьогодні Україна має одного ворога – і це Путін та його режим. Сьогодні відкинуті партійні прапори й політичні суперечки. Перед лицем єдиного ворога ми виступаємо єдиним фронтом. Усі – як один. Єдина нація, єдина доля, єдине майбутнє. Саме тому перемога буде на нашому боці, а в Україні, зрештою, запанує мир.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy