Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Заява партії "Слуга Народу": Україна просить світ завдати вирішального удару по економіці РФ

  • 5994
Заява партії

Путін і далі обстрілює Україну. Він узяв курс на тотальне знищення нашої країни, яка відмовилася йому здаватися. ЗСУ та добровольці тримають удар і захищають як мирне населення, так і всіх іноземних громадян, які перебувають на наших територіях. Українська армія – це «щит» Європи на сьогодні.

Ми дякуємо Європі та США за санкції проти агресора. Але треба ще більше допомоги.
Сьогодні солідарність усього світу проти агресора має найголовніше значення. Путін не лише намагається знищити Україну, не лише загрожує безпеці Європи – він підриває весь світовий порядок. Президент Росії показує, що агресивні дії відтепер стануть правилом для всієї міжнародної політики. Якщо РФ переможе – від конфліктів, порушень міжнародного права й суверенітету держав запалає увесь світ. Путін уже натякнув на можливість використання ядерної зброї. Які ще аргументи потрібні, щоб світ повністю розірвав із РФ будь-які відносини?

Ми закликаємо всіх, кому не байдужа доля світу, у якому ми живемо. Не думайте, що вас це не стосується. У Європі чи Азії, на кожному континенті – вірус путінізму наздожене вас так само швидко, як і COVID-19. Але наслідки будуть набагато гіршими.

Закликаємо всі країни світу:
– Розривати чи призупиняти відносини з Росією.
– Приєднуватися до вже введених санкцій.
– Закривати небо для російської авіації.
– Припиняти залізничне сполучення.
– Закривати доступ до вашого глядача брехливих інформаційних ресурсів Росії, а також не вірити фейкам, які вони транслюють.
– Допомагати Україні: зброєю, гуманітарними товарами, словами підтримки.

Зараз ми беремо участь у мирних переговорах. Але ми знаємо – режим Путіна будується на відвертій брехні та фейках. Ми не віримо їхнім обіцянкам. І просимо жителів інших країн не вірити тому, що говорить Росія.

Настав момент, коли ми всі маємо показати – цей світ вартий того, щоб жити далі. Прибрати таку смертельну загрозу світу, як путінський режим – обов’язок кожного!

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy