Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Заява голови політичної партії «Слуга Народу» Олени Шуляк

  • 295
Заява голови політичної партії «Слуга Народу» Олени Шуляк

Цілком очікувано: совєт федерації рф слідом за російською думою “ратифікував” так звані “угоди” про анексію українських територій. Всупереч принципам міжнародного права, глобальним правилам співжиття і навіть здоровому глузду – адже будь-які намальовані в кремлі результати “референдумів” безслідно зникають внаслідок наступу ЗСУ і звільнення наших територій з-під рашистської окупації.

росія не просто перетнула межу, чергову “червону лінію”. Вона остаточно викреслила себе зі списку договороспроможних держав, угоди з якими варті хоча б паперу, на якому вони підписані.

У цивілізованого світу не залишилося іншого виходу, ніж спільними зусиллями забезпечити поразку росії з подальшою демілітаризацією і позбавленням ядерної зброї. Ілюзії мають зникнути навіть у політиків, скептично налаштованих до перемоги України, у бізнесменів чи експертів, які обговорюють якісь “варіанти” замирення із путіним. Перемога України відтепер – не лише прагнення самих українців, а єдиний засіб збереження світу, заснованого на правилах, взаємній повазі до суверенітету і неприпустимості агресії.

Будь-які розмови про “особливий статус” Криму чи Донбасу, будь-які версії “збереження обличчя” відтепер мають назавжди піти у минуле. Або разом з Україною до перемоги – або світ занурюється в хаос. Всі українські території мають бути звільнені від окупації в межах визнаних світом кордонів. росія має бути ізольована економічно і політично – доки її еліта не стане на шлях виправлення, а російські воєнні злочинці – від рядового солдата до мешканців кремля – справедливо покарані.

Мелітополь і Херсон, Бердянськ і Маріуполь, Донецьк і Сімферополь – це Україна. Так було, так є і так буде. Жодні рішення міжнародних злочинців у москві цього не змінять. Сьогодні ми говоримо українцям, які живуть на тимчасово окупованих територіях: тримайтеся, ми завжди з вами! Збройні сили України – на шляху до повного звільнення всіх наших територій. Звільнення неминуче, воно особливо станеться. Все буде Україна! Слава Україні!

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy