Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Заява Давида Арахамії: Дякую кожному за ваш величезний внесок в оборону України

  • 6860
Заява Давида Арахамії: Дякую кожному за ваш величезний внесок в оборону України

Дорогі друзі, хочу подякувати кожному за ваш величезний внесок в оборону України.

Я впевнений, що Путін не очікував отримати таку відсіч по всіх фронтах:

Наше суспільство демонструє найвищий рівень єдності за всю історію незалежності. Українці в Луцьку, у Харкові, в Одесі й Херсоні єдині у своїх оцінках того, що відбувається. Усі церкви, навіть ті, що перебувають у канонічних зв’язках із Москвою, виступають проти дій Кремля. Такого не було навіть у 2014 році. Наша єдність – це фундамент нашої перемоги.

Ми ніколи не сумнівалися в професійності та мужності наших військових. Ми пишаємося тим, що нам пощастило жити з ними в одній країні. Лише за два дні вони завдали агресору в рази більші втрати, ніж він зазнав за всю війну в Грузії 2008-го року. Одна з найпотужніших армій світу точно не чекала, що їхні танки будуть горіти на кожній вулиці, а їхній спецназ буде ховатися від наших хлопців по лісах і каналізаціях.

Путін розраховував, що з появою перших танків українці почнуть просити про капітуляцію, але вони стали в чергу до військкоматів. І сьогодні лише в Києві ми маємо майже 20 тисяч озброєних добровольців. Це більше, ніж чисельність армій таких держав як Малі і Таджикистан. Усі вони готові зустрічати ворога в Києві й битися за свій район, своє місто і свою державу.

Путін точно сподівався на зовсім іншу ситуацію в нашому парламенті. Але цього разу Верховна Рада показала небачену до цього політичну зрілість. Ми не сваримося, не критикуємо один одного, а пліч-о-пліч боремося з ворогом.

Єдине, чого нам зараз справді не вистачає для повної перемоги – це більш жорсткої реакції Заходу. Ми вдячні за санкції, але Росії має бути боляче за свої дії сьогодні, а не через місяці. Ми бачимо, що кожен акт російської агресії на нашій території зменшує базу підтримки Путіна в Європі. Але нам потрібні реальні дії – закрите небо, відключення Росії від SWIFT, нафтове ембарго й заборона експорту. Ми самотужки стримали агресора і зірвали бліцкриг. Ми сильні, проте одна нація не зможе захистити всю Європу, якщо інші будуть триматися осторонь.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy