Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

За рік дії єВідновлення допомогу отримали 57 тисяч сімей – Олена Шуляк

  • 57
За рік дії єВідновлення допомогу отримали 57 тисяч сімей – Олена Шуляк

Завдяки державній програмі тисячі українців змогли отримати кошти на ремонт пошкоджених домівок або отримати нове житло. Про це повідомила голова Комітету ВР з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку і містобудування, очільниця партії «Слуга Народу» Олена Шуляк під час заходу «єВідновлення: результати і перспективи» в Ірпені.

«Програма єВідновення на сьогодні допомогла більше ніж 57 тисяч українських сімей отримати кошти для того, щоб зробити або ремонти в своїх пошкоджених домівках, або отримати нове житло. Я впевнена, що таке відновлення буде відбуватись по території всієї нашої держави. Очікуємо на нові етапи єВідновлення», – сказала очільниця партії.

Зокрема вона наголосила, що триває робота над тим, щоб власники зруйнованого на тимчасово окупованій території житла вже цьогоріч отримали власні домівки.

Також йдеться про те, щоб компенсацію отримали люди, які відновили пошкоджене житло власним коштом.

«Законодавчу рамку ми створили, Міністерство відновлення створило всі відповідні алгоритми, а Міністерство цифрової трансформації забезпечило виконання цифрової послуги. Віримо, що разом великі команди і органи місцевого самоврядування, органи центральної влади, парламентарі допоможуть сотням тисяч українських сімей отримати власні домівки або полагодити пошкодження», – підсумувала Шуляк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy