Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

За пропозицією «Слуги Народу» до порядку денного включили законопроєкт про локалізацію – Андрій Мотовиловець

  • 6012
За пропозицією «Слуги Народу» до порядку денного включили законопроєкт про локалізацію – Андрій Мотовиловець

Парламентарі включили до порядку денного на цей пленарний тиждень розгляд законопроєкту №3739 про локалізацію. Це відбулося на Погоджувальній раді після відповідного звернення першого заступника керівника фракції «Слуга Народу» Андрія Мотовиловця.

«Ми вивчили суми публічних закупівель в минулому році. Це – 772 млрд грн. Цього року – 779 млрд грн. Хочемо, щоб в цих величезних коштах платників податків знайшлося місце українському виробнику», – наголосив Андрій Мотовиловець.

Також він звернув увагу на важливість ухвалення низки інших законів, що вже включені до порядку денного. Йдеться, зокрема, про посилення захисту населення від шкідливого впливу тютюну (№4358), встановлення Дня української державності (№5864), а також запровадження податкових стимулів для ІТ-індустрії (№5376).

«Хочу нагадати, що саме ІТ-послуги принесли Україні 5 млрд грн виручки. Їхня частина складає в експорті 8%. Нам треба підтримувати галузь і надалі та не втрачати високий темп», – зазначив Андрій Мотовиловець.

Також «Слуга Народу» вітає бажання парламенту запровадити податкові стимули для індустріальних парків, затвердивши законопроєкти №№5688, 5689.

«Підтримка індустріальних парків вже закладена в бюджеті на 2022 рік. Просимо всі фракції підтримати в першому читанні, скоротити розгляд до другого читання та розглянути у Верховній Раді», – сказав він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy