Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

За продаж і доставку ліків дітям до 14 років каратимуть суворим штрафом – В'ячеслав Медяник

  • 7005
За продаж і доставку ліків дітям до 14 років каратимуть суворим штрафом – В'ячеслав Медяник

За продаж і доставку ліків малолітнім до 14 років відтепер каратимуть штрафом від 3,4 до 5,1 тис. грн. Штраф за повторне порушення протягом року складе від 5,1 до 6,8 тис. грн.

Відповідний законопроєкт № 5123-1 у середу, 17 листопада, у другому читанні та в цілому ухвалила Верховна Рада.

Заступник голови Комітету ВРУ з питань правоохоронної діяльності В’ячеслав Медяник пояснив, що, крім офлайн продажу ліків, штрафуватимуть також за електронну роздрібну торгівлю і за доставку медикаментів особі, що не досягла 14 років.

«Влітку парламент ухвалив закон, який забороняє продаж ліків малолітнім до 14 років. Щоб він реально запрацював, потрібно запровадити штрафи для порушників. Ми зробили це, ухваливши законопроєкт № 5123-1», – додав він.

Народний депутат також зазначив, що законопроєкт надає право Національній поліції складати протоколи про такі адміністративні правопорушення та, відповідно, повноваження суддям районних/міських судів розглядати такі справи.

«Цим законопроєктом ми захищаємо життя та здоров’я підлітків. Адже, за статистикою, ті, хто намагається вкоротити собі віку, часто використовують для цього медикаменти», – пояснив В’ячеслав Медяник.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy