Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

За порушення правил стоянки майже 7 тис. грн штрафу: новий закон

  • 333
За порушення правил стоянки майже 7 тис. грн штрафу: новий закон

У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт №10335, який встановлює серйозний штраф – 6800 грн – за порушення правил стоянки великогабаритними та
великоваговими транспортними засобами.

Про це повідомив ініціатор документа, народний депутат «Слуги Народу» Олександр Горенюк.

За його словами, проблема назріла й перезріла. Фури відстоюються просто на міських вулицях і це спричиняє купу проблем містянам. Так, великогабаритні транспортні засоби скупчуються поблизу портової інфраструктури. Це спричиняє труднощі у її роботі, що своєю чергою негативно відображається на українській економіці, значення якої особливо важливе в умовах воєнного стана. Наприклад, в Одесі весь Пересипський район постійно стоїть в заторах. Також влітку під спекою відстій фур спричиняє просідання асфальту та створює “колії” — це фактично нищить дороги”, – пояснює Олександр Горенюк.

Окрім того, кілометри великовагових машин, що ледь рухаються, міськими вулицями негативно впливають на екологічний стан, а відповідно, і на стан здоров’я мешканців.

«Систематичні затори сповільнюють економічну активність населення.
Нині водії платять мізерний штраф у 170 грн і продовжують стояти на вулицях, порушуючи правила паркування. Бо штраф дешевший за оплату паркувального майданчика. Сподіваюсь, новий штраф у 6800 грн змусить водіїв переосмислити підхід до правил дорожнього руху», – підсумував народний депутат.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy