Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

За перші 7 днів березня Укрзалізниця перевезла понад 8 тис тонн гуманітарки до постраждалих регіонів

  • 8981
За перші 7 днів березня Укрзалізниця перевезла понад 8 тис тонн гуманітарки до постраждалих регіонів

Лише за перші 7 днів березня українською залізницею перевезено 8 882 тонни гуманітарних вантажів. З них 3 383 тонни — це вантажі, які доставили з допомогою пасажирських вагонів.

Про це повідомив міністр інфраструктури України Олександр Кубраков.

«У воєнний час ми використовуємо всі логістичні можливості для підтримки постраждалих регіонів. Йдеться про першочергові потреби: їжу, воду, ліки, дитячі товари тощо. Усе, що необхідно містам-героям: Харкову, Маріуполю, Чернігову, Волновасі, а також Сумам, Києву та іншим містам, селищам. Тому, коли у західному напрямку щодня здійснюються евакуаційні рейси, то у східному, замість того, щоб везти напівпусті пасажирські вагони, у них їдуть гуманітарні вантажі», – розповів очільник Мінінфраструктури.

За його словами, з 1 по 7 березня на Харківщину доставлено понад 470 тонн допомоги, на Донеччину — 230 тонн, на Київщину — 2 450 тонн.

«Саме налагоджена логістика є запорукою того, що міста вистоять, а спротив агресору буде лише наростати. Адже, на відміну від голодних і дезорієнтованих російських солдатів, яких злочинне керівництво росії кинуло напризволяще, українці знають, що немає підстав для відчаю, коли вся країна з ними», – наголосив Олександр Кубраков.

Крім того, за останні дні в Міністерстві повністю перебудували систему міжнародних автоперевезень, щоб вона працювала на повну. Адже саме на автомобільний транспорт наразі впало основне логістичне навантаження.

«Вже навіть зараз ми перевозимо у кілька разів більше, ніж це було ще тиждень назад. І ця динаміка буде тільки зростати. Ми сильна об’єднана нація. Ми на своїй землі. І обов’язково переможемо», – сказав міністр інфраструктури.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy