Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

За незаконне використання гуманітарної допомоги - до 7 років тюрми

  • 5544
За незаконне використання гуманітарної допомоги - до 7 років тюрми

В Україні встановлюють кримінальну відповідальність за нецільове використання гуманітарної допомоги під час дії воєнного стану. Це дозволить унеможливити випадки, коли її використовують для отримання прибутку.

«Ми запроваджуємо повну та справедливу відповідальність за продаж товарів (предметів) гуманітарної допомоги або використання благодійних пожертв, безоплатної допомоги з метою отримання прибутку. Зараз весь світ об’єднався, щоб допомогти українцям, які постраждали від віроломного вторгнення РФ. Неприпустимо наживатися на людському горі, з одного боку, та людській доброті, з іншого», – розповів заступник голови комітету з питань правоохоронної діяльності В’ячеслав Медяник.

Яким буде покарання:

За продаж товарів (предметів) гуманітарної допомоги або використання благодійних пожертв, безоплатної допомоги або укладання інших правочинів щодо розпорядження таким майном, з метою отримання прибутку:

  • штраф від двох до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до чотирьох років.

Ті самі дії, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, або службовою особою з використанням службового становища, або у великому розмірі:

  • позбавлення волі на строк від трьох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Дії, вчинені організованою групою або в особливо великому розмірі, або під час надзвичайного або воєнного стану, –
караються позбавленням волі на строк від п’яти до семи років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy