Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

За ініціативи «Слуги Народу» понад 400 жінок Чорноморська пройдуть онкоскринінг безкоштовно

  • 9647
За ініціативи «Слуги Народу» понад 400 жінок Чорноморська пройдуть онкоскринінг безкоштовно

Понад 400 жінок Чорноморська зможуть безкоштовно пройти онкоскринінг в межах проєкту «Здоров’я жінки», який ініціювала команда народного депутата від «Слуги Народу» Сергія Колебошина спільно з Одеським регіональним клінічним протипухлинним центром та обласним департаментом охорони здоров’я.

«Чорноморськ – третя громада 140-го округу Одеської області, що приймає наш проєкт. Ми розпочинали з Овідіополя, потім була Таїровська громада. Десятки жінок, які на ранніх стадіях дізнались про свої діагнози та підозри, вже скеровані на безкоштовне дообстеження й лікування, а це – врятовані життя. Важливо, що усього за декілька днів на обстеження в Чорноморську записалась рекордна кількість – 400 жінок», – повідомив Сергій Колебошин.

Для реалізації ініціативи до громад направляють сучасну техніку та фахівців онкодиспансеру. Місцеві мешканки можуть пройти обстеження: мамографію, цитологічне дослідження, консультацію мамолога, огляд хірурга-онколога та консультацію онкогінеколога.

«Головна причина високої смертності від раку грудей – пізня діагностика. На прикладі Одеської області ми хочемо показати, наскільки це велика проблема для всієї країни, а наші результати є тому яскравим доказом», – зазначив народний депутат «Слуги Народу».

Як зауважив Сергій Колебошин, проєкт «Здоров’я жінки» вже показав надважливі результати та масштабувався на всю Одещину.

«Наша команда планує звертатися до Міністерства охорони здоров’я, а також до профільного парламентського комітету, аби такі мобільні мамографи були закуплені централізовано по всій країні і передані на баланс онкологічних диспансерів», – підсумував він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy