Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

За ініціативи «Слуги Народу» мешканцям Запоріжжя компенсуватимуть витрати на генератори

  • 335
За ініціативи «Слуги Народу» мешканцям Запоріжжя компенсуватимуть витрати на генератори

Запорізька міська рада підтримала ініціативу фракції «Слуга Народу» й ухвалила рішення про часткову компенсацію вартості генераторів, придбаних для потреб мешканців багатоквартирних будинків.

Про це повідомив народний депутат, очільник Запорізької обласної організації політичної партії «Слуга Народу» Павло Мельник.

Мешканці Запоріжжя зможуть скористатися програмою Генератори перемоги: з міського бюджету їм компенсуватимуть витрати на придбані генератори – 80% від вартості, але не більш ніж 30 тис. грн.

Для отримання компенсації достатньо подати пакет необхідних документів до Департаменту з управління ЖКГ, зробити це можуть голови правлінь ОСББ, ЖБК або управителі багатоквартирних будинків.

Нагадаємо, депутати «Слуги Народу» у місцевих радах у багатьох регіонах країни ініціювали програму часткового відшкодування вартості генераторів, придбаних для потреб мешканців багатоповерхових будинків. Зокрема такі рішення вже ухвалили у Києві, Сумах, Борисполі, Умані, Смілі, Береговому, Луцьку, Полтаві та інших містах.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy