Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

За ініціативи «Слуги Народу» для громади Білої Церкви закуплять генератори та обігрівачі

  • 468
За ініціативи «Слуги Народу» для громади Білої Церкви закуплять генератори та обігрівачі

Білоцерківська міська рада підтримала ініціативу депутатів «Слуги Народу» й ухвалила рішення про закупівлю генераторів, буржуйок та обігрівачів для мешканців міста.

«В умовах воєнного стану ключовими мають залишатися питання зміцнення обороноздатності. Адже щодня ми живемо в умовах підступних обстрілів ворога. Окупанти намагаються знищити нашу критичну інфраструктуру, нашу віру в перемогу, зламати наш опір», – наголосив секретар Білоцерківської міської ради від «Слуги Народу» Дмитро Киришун.

Він розповів, що за рахунок внутрішнього перерозподілу бюджету будуть виділені кошти на придбання генераторів, бочок для води, теплових гармат, буржуйок для громади. Також проведуть першочергові ремонтні роботи для забезпечення освітлення й тепла в укриттях житлового фонду та облаштування ще трьох укриттів в навчальних закладах.

«Жодна громада України не має гарантії того, що її омине ворожа ракета чи дрон. Тому ми маємо бути готові до будь-яких непередбачуваних ситуацій, щоб забезпечити якісне функціонування міської інфраструктури та зберегти життя наших мешканців», – підсумував Киришун.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy