Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

За ініціативи «Слуги Народу» чернівчанам компенсуватимуть 80% вартості придбаних генераторів

  • 385
За ініціативи «Слуги Народу» чернівчанам компенсуватимуть 80% вартості придбаних генераторів

Чернівецька міська рада підтримала ініціативу фракції «Слуга Народу» й ухвалила рішення про часткову компенсацію вартості генераторів, придбаних для потреб мешканців багатоповерхових будинків. Про це повідомила голова Чернівецької обласної організації політичної партії «Слуга Народу», народна депутатка України Олена Лис.

«Населення має бути забезпечене електропостачанням та теплом. Я вдячна фракції «Слуга Народу» в Чернівецькій міській раді за порушене питання», – сказала Лис.

Відтепер з міського бюджету повертатимуть 80% від вартості придбаних після 24 лютого генераторів для багатоквартирних будинків, але не більше 60 тис. грн. Компенсуватимуть з розрахунку один генератор на 36 квартир. На цю програму вже передбачили 10 млн грн.

Нагадаємо, депутати «Слуги Народу» у місцевих радах у багатьох регіонах країни ініціювали програму часткового відшкодування вартості генераторів, придбаних для потреб мешканців багатоповерхових будинків. Зокрема такі рішення вже ухвалили у Києві, Сумах, Борисполі, Умані, Смілі, Береговому, Луцьку, Полтаві та інших містах.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy