Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

За ініціативи Президента та освітнього комітету 24 освітянина отримали відзнаки за внесок у розвиток освіти та науки

  • 9319
За ініціативи Президента та освітнього комітету 24 освітянина отримали відзнаки за внесок у розвиток освіти та науки

За ініціативи Президента та освітнього комітету Верховної Ради 24 освітянина отримали відзнаки за високий професіоналізм і сумлінне виконання службових обов’язків.

«Для мене велика честь бути присутній тут. Кожен з вас щодня своїми діями робить внесок у розбудову незалежної, вільної та розвиненої України», — сказала одна з ініціаторів нагородження, народна депутатка від «Слуги Народу» Юлія Гришина.

Вона зауважила, що сьогодні ми живемо в нових умовах, в умовах пандемії коронавірусу. І якщо медики стали першим фронтом, то освітяни стали другим у цей складний час.

«Наскільки вам було важко в умовах карантину, щодня ризикували здоров’ям і життям. В один день ви опинилися в ситуації, коли треба працювати в нових умовах. Але ми готові до нових викликів», — зазначила політик.

«Важливо всім пам’ятати, що ми — одна команда. Депутати як законодавці пишуть закони, виконавча влада контролює їх виконання, а освітяни —найголовніші люди в цій сфері, вони впроваджують всі наші зміни в життя і від них багато чого залежить. Разом ми зробимо освіту кращою!» — підсумувала Юлія Гришина.

Як зазначив під час нагородження Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет, освітяни сьогодні найбільш потужна армія українців, на якій тримається розвиток держави і їхній внесок в освітній процес, у виховання наших дітей є неоціненним.

Серед нагороджених ректори університетів, а також освітяни, які зробили вагомий внесок у розвиток інклюзивного навчання в Україні.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy