Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

За ініціативи Олександра Горенюка в центрі Одеси з’явиться новий парк

  • 9649
За ініціативи Олександра Горенюка в центрі Одеси з’явиться новий парк

Президент Володимир Зеленський в межах Конгресу місцевої та регіональної влади представив новий проєкт парку Жанни Лябурб у центрі Одеси.

Про це повідомив народний депутат від «Слуги Народу», ініціатор проєкту Олександр Горенюк.

«У 2019 році наша команда виграла найбільший в історії України архітектурний конкурс – ми були перші з 82 команд. Два роки, працюючи у Верховній Раді, я шукав різні джерела фінансування. І ось рішення про створення парку ухвалено на найвищому рівні», – сказав він.

Олександр Горенюк зауважив, що парк простягатиметься від Військового узвозу до Національного художнього музею ім. Ройтбурда. За розміром він майже дорівнюватиме Грецькому та Стамбульському паркам разом.

«Таким чином парк може зв’язати популярні туристичні маршрути з іншим центром, тихішим, але не менш прекрасним. До того ж там буде передбачено багато комбінацій маршрутів для людей з інвалідністю, три різні плато – для різних типів дозвілля: Молодіжний сквер, Вишневий сад та Арт-стадіон. Ми дуже уважно проаналізували історичний контекст, і сам парк розповідатиме історію Одеси. Зрештою, освітлений та впорядкований парк сприятиме декриміналізації обстановки в районі вул. Приморської та території навколо порту», – розповів представник «Слуги Народу».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy