Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

За ініціативи депутатів «Слуги Народу» Швейцарія виділила 1 млн євро на порятунок життів українців на Харківщині

  • 133
За ініціативи депутатів «Слуги Народу» Швейцарія виділила 1 млн євро на порятунок життів українців на Харківщині

Швейцарія передала 1 млн євро на порятунок життів українців на Харківщині. Зокрема, кошти пішли на закупівлю сучасного обладнання у Валківську та Нововодолазьку центральні лікарні області.

Про це повідомила народна депутатка «Слуги Народу» Юлія Гришина, яка разом з Олексієм Красовим та Володимиром Вороновим представниками Харківської ОВА, керівниками громад та лікарень відвідала лікарні.

«Наш благодійний фонд Emerland передав кошти від наших швейцарських друзів, на які дві центральні лікарні області закупили сучасне обладнання для лікування інсульту та сердцево-судинних захворювань. Це новітні ангіографічні системи найвищого рівня. Буквально – це обладнання, що рятує життя», – сказала вона.

Відтепер якщо протягом шести годин з моменту інсульту людина потрапить в будь-яку з цих лікарень, наслідків не буде або вони будуть мінімальні, наголошує Юлія Гришина.

«Проблема серцево-судинних захворювань для України надзвичайно актуальна. А кількість інсультів, за даними МОЗ, тільки за цей рік збільшилась на 16%. На жаль, постійний стрес через війну лише погіршує ситуацію. Для того, щоб встановити сучасне обладнання, лікарні розпочали ремонт відділень. У результаті – Валківська та Нововодолазька центральні лікарні отримали модернізовані відділення з апаратами, що рятують життя», – зазначила народна депутатка.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy