Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

За 2 роки «Великого будівництва» в Україні оновлено понад 13 тис. км доріг – Олена Шуляк

  • 9064
За 2 роки «Великого будівництва» в Україні оновлено понад 13 тис. км доріг – Олена Шуляк

Протягом двох років роботи програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» в Україні збудували та оновили понад 13 тис. км доріг державного та місцевого значень.

Про це під час виступу на форумі «Велике будівництво: дороги та мости» заявила голова партії «Слуга Народу» і очільниця міжфракційного об’єднання «За Велике будівництво» Олена Шуляк.

«Це історія не лише про дороги між великими містами, а й про сотні кілометрів доріг, що з’єднують містечка та селища. Насамперед, це дороги, важливі для зручного життя громад. Наприклад, через жахливий стан дороги Н-14 на Миколаївщині страждали жителі Єланецької громади – місцевим мешканцям відмовляли завозити продукти до магазинів. Цю дорогу відновили – тепер це новенький бетонний шлях, яким зручно користуватися як водіям, так і жителям громади», – навела приклад Олена Шуляк.

Вона також наголосила, що дороги можуть стати стимулом для реалізації економічного потенціалу громад, зокрема і розвитку туризму.

«Йдеться і про дороги до курортних селищ на морському узбережжі, і про “мале карпатське коло” до туристичних локацій у гірській місцевості, а також доріг до заповідників на кшталт Асканії Нової чи санаторіїв Закарпаття», – пояснила очільниця партії.

Голова міжфракційного об’єднання «За Велике будівництво» Олена Шуляк також зазначила, що громади беруть участь у фінансуванні відновлення доріг на їхній території. У 2021 році кошти місцевих бюджетів були залучені для оновлення 70 доріг.

На думку лідерки «Слуги Народу», таку практику потрібно використовувати й надалі. Тому в Україні планують створити спеціальну платформу для громад. Ця ініціатива полегшить місцевій владі реалізацію інфраструктурних проєктів і пошук джерел їхнього співфінансування.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy