Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

З харківського метро у Данію: Павло Сушко допоміг організувати евакуацію дитини з ДЦП

  • 540
З харківського метро у Данію: Павло Сушко допоміг організувати евакуацію дитини з ДЦП

Заступник голови фракції «Слуга Народу», голова ТСК з розслідування порушення прав дитини (2021-2022 рр.) Павло Сушко разом з головою Харківської ОВА Олегом Синєгубовим та депутатом Євгеном Пивоваровим організували евакуацію з харківського метро сім‘ї з дитиною з ДЦП.

«Особливої уваги в умовах війни потребують діти з інвалідністю. Для перевезення Харківська ОВА надала інватаксі. Завдяки чому доставили дитину з інвалідністю з родиною на харківський вокзал. Укрзалізниця підготувала спеціально обладнаний вагон під потреби дитини з ДЦП для перевезення родини з Харкова до Вінниці», – розповів Павло Сушко.

Наразі родина вже в безпеці. Зустріч і розміщення у Вінницькій області для них організувала народний депутат Ірина Борзова.

«І вже далі, коли набереться група дітей з такою нозологією, родину направлять в Данію. Там радниця Міністра соціальної політики та моя помічниця Оксана Астрова знайшла реабілітаційний центр, який готовий прийняти дітей з ДЦП. В Данії родину буде підтримувати дружина посла Христина Видойник», – сказав голова ТСК.

Перебуваючи в метро, спільно з мером народний депутат визначив завдання провести моніторинг місць укриття з метою допомоги родинам з дітьми з інвалідністю, які бажають виїхати в безпечні місця чи реабілітаційні центри.

«Закликаємо батьків, які мають дітей з інвалідністю чи тих, які потребують лікування і бажають евакуюватися – писати про це в коментарях чи в особисті повідомлення. Разом з очільником області і міста будемо допомагати в цьому», – закликав Павло Сушко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy