Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

З ініціативи руху «Зе!Жінки» у Кропивницькій міськраді використовуватимуть фемінітиви

  • 5604
З ініціативи руху «Зе!Жінки» у Кропивницькій міськраді використовуватимуть фемінітиви

Кропивницька міськрада проголосувала за нову редакцію регламенту, згідно з якою відтепер в офіційних текстах ради будуть використовувати фемінітиви. Ці зміни ініціювала лідерка руху «Зе!Жінки», депутатки Кропивницької міської ради, співголови МФО «Рівні Можливості» Анна Зарічна.

«Фемінітиви – це назви жінок за сферою діяльності, професією або соціальним станом. Їх важливо використовувати, якщо у суспільстві прагнуть досягти ґендерного балансу, адже мова відображає наш менталітет та соціальні зміни», – зазначили у «Зе!Жінках».

Лідерка руху, народна депутатка від «Слуги Народу» Марина Бардіна привітала учасниць руху «Зе!Жінки_Кіровоградщини» з такою перемогою. Вона нагадала, що це вже другий регламент в Україні, який буде використовувати фемінітиви.

Нагадаємо, що в листопаді у регламенті Київської міської ради також з’явились фемінітиви. Ці зміни ініціювала лідерка руху «Зе!Жінки» у місті Києві Євгенія Кулеба.

Зокрема, у документації вживатимуть і слова «депутат», «мешканець», «громадянин», і «депутатка», «мешканка» та «громадянка».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy