Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Юрій Соболевський закликав голів ОСББ Херсонщини не передавати окупантам списки місцевих мешканців

  • 643
Юрій Соболевський закликав голів ОСББ Херсонщини не передавати окупантам списки місцевих мешканців

Не збирати та не передавати списки місцевих мешканців окупантам закликав голів ОСББ і директорів комунальних підприємств Херсонської області очільник Херсонської обласної організації «Слуги Народу», перший заступник голови Херсонської облради Юрій Соболевський.

За його словами, росіяни просять збирати такі списки нібито до наступного опалювального сезону. Насправді ж – вони намагаються провести інвентаризацію населення, що залишилося в області, і вільного житлового фонду, на який у них є свої плани.

«У жодному випадку не збирайте і не передавайте нікому списки мешканців, особливо тих, які були змушені тимчасово покинути Херсонську область! Ця історія не має і не може мати жодного відношення до опалювального сезону! Це потрібно лише окупантам і тим, хто їм слугує! Подумайте самі – до початку опалювального сезону ситуація ще неодноразово кардинально зміниться і ваші поточні списки втратять актуальність. А орки вже сьогодні намагаються провести інвентаризацію населення, що залишилося, і вільного житлового фонду, на який у них свої плани!», – наголосив Юрій Соболевський.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy