Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Юрій Соболевський: Як Херсонщина продовжує чинити спротив окупантам

  • 484
Юрій Соболевський: Як Херсонщина продовжує чинити спротив окупантам

Мешканці Херсонщини, а також представники бізнесу продовжують чинити опір російським окупантам і зривають їхні плани проведення так званого референдуму, співпраці чи роздачі російських паспортів тощо.

Про це розповів перший заступник голови Херсонської облради, очільник Херсонської обласної організації «Слуги Народу» Юрій Соболевський.

«Окупантам не вдалось задіяти місцеве самоврядування. Наша обласна рада прийняла декілька рішень про збройний супротив окупантам, про невизнання жодних референдумів. Більшість голів громад підтримують нашу позицію», – розповів він.

Не отримали росіяни і підтримки населення, про що свідчать тисячні мітинги за Україну, додає Юрій Соболевський.

За його словами, плани провести референдум також не вдалися, бо не знайшли достатньої кількості зрадників, які могли б створити потрібну окупантам «переможну» картинку виборів для російських ЗМІ. Те саме стосується і роздачі паспортів – на Херсонщині немає людей, які стояли б в черзі на отримання ворожих паспортів.

Досі чинить спротив і представники бізнесу Херсонщини.

«Зокрема це стосується введення рубльової зони. Більшість підприємців не виконує вимогу переводити цінники на рублі, вони до останнього уникають цього», – зазначив перший заступник голови облради.

Більше того, святкування дня росії, зауважив Юрій Соболевський, пройшло не так, як того очікували орки – на площі нікого не було.
«Наразі у місті ще більше надписів «ЗСУ поруч», «Смерть окупантам», більше жовто-блакитних стрічок на вулицях. Херсонщина навіть після 100 днів окупації лишається Україною. Тут зовсім інша ситуація, тому окупантів і нервують. До того ж, їх нервує успіх наших ЗСУ, які професійно проводять роботу і потрохи йдуть в наступ. Але нам потрібна підтримка міжнародних партнерів, щоб розбити орків з мінімальними втратами місцевого населення», – підсумував він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy