Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Юрій Соболевський: намір окупантів провести «референдуми» порушує міжнародне право

  • 575
Юрій Соболевський: намір окупантів провести «референдуми» порушує міжнародне право

Спроби окупантів провести псевдореферендуми на тимчасово окупованих територіях порушує суверенітет України та міжнародне право. Про це заявив перший заступник голови Херсонської облради, очільник Херсонської обласної організації «Слуги Народу» Юрій Соболевський.

«Так звані «референдуми» – це нікчемні дії як з правової, так і з політичної точки зору. Вони будуть кваліфіковані як злочин, який додасться до списку вже скоєних на території України. А кожен причетний понесе відповідальність незалежно від того, які саме дії він скоював», – сказав Соболевський.

Водночас він застеріг громадян України, які залишилися на тимчасово окупованих територіях, від підготовки та участі у псевдореферендумах.

«Співпраця з агресором, надання допомоги окупаційним військам та незаконним і нелегітимним так званим «адміністраціям», зокрема у підготовці до псевдореферендуму, – це злочин. Жоден такий злочин не залишиться без покарання. Знаємо всіх в обличчя, знайдемо кожного колаборанта, де б він не був», – заявив очільник Херсонської обласної організації «Слуги Народу».

А українців, які лишаються на тимчасово окупованій території, він запевнив, що про них не забули й роблять все, щоб повернути їм свободу.

«Щодня всі ми працюємо над тим, щоб український Південь, Донбас і Крим стали вільними від російської окупації. ЗСУ вже на шляху до звільнення наших територій і людей від окупації. Наша перемога неминуча», – переконаний Соболевський.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy