Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Юрій Соболевський: як залучити інвестиції в Україну після перемоги

  • 984
Юрій Соболевський: як залучити інвестиції в Україну після перемоги

Люди і гроші – ці два фактори стануть вирішальними для післявоєнної відбудови України. Як залучити інвестиції та забезпечити їх ефективне освоєння, розповідає голова Херсонської обласної організації партії «Слуга Народу» Юрій Соболевський.

Хоча громади Херсонщини тимчасово окуповано, ми віримо у ЗСУ та вже зараз думаємо про післявоєнний розвиток держави.

Україна після закінчення війни гостро потребуватиме залучення іноземних інвестицій. Нам будуть необхідні нові виробничі підприємства, нові робочі місця. Потрібно буде дати поштовх аграрному виробництву, особливо в таких традиційно сільськогосподарських регіонах, як південь України.

Без цього складно буде мотивувати наше населення залишатися в Україні, заводити тут сім’ї, працювати і жити своїм життям.

Тому одним із першочергових завдань буде створення максимально сприятливих умов для іноземних інвесторів. Я маю на увазі оподаткування, дерегуляцію. Також варто продовжити розвиток інституту «інвестиційних нянь», у тому числі перенести його і на регіональний рівень.

Як відомо, більшість проблем у інвесторів виникає якраз «на землі», особливо в умовах децентралізації. На мою думку, обласні ради підходять під цю роль. Спільно з префектами вони могли б взяти на себе функцію забезпечення максимальної прозорості всього інвестиційного циклу – від проєкту до повноцінного функціонування нових підприємств з іноземними інвестиціями.

Крім того, необхідно завершити земельну реформу, передавши громадам та бізнесу землі сільськогосподарського призначення, які сьогодні закріплені за державними та комунальними підприємствами. Це також дозволить пожвавити економіку, суттєво збільшить продуктивність використання земель, ліквідує корупційну складову у питаннях землекористування.

Але обласні ради складаються з депутатів. Від чесності та фаховості яких залежатиме доля інвестиційних проєктів та, зрештою, репутація післявоєнної України.

Тому політичні партії повинні відповідально підійти до принципів партійного будівництва та формування власних виборчих списків. Я переконаний, що до партійних лав варто включати лише тих людей, які насправді довели свою готовність боротися за долю України. Це наші воїни, волонтери, лікарі, вчителі – тобто українці, мужності та стійкості яких сьогодні аплодує весь світ.

Впевнений: ті люди, які змогли відстояти Україну під час війни, зможуть відбудувати її після перемоги.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy