Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Юрій Соболевський: Діти на Херсонщині матимуть доступ до освіти

  • 521
Юрій Соболевський: Діти на Херсонщині матимуть доступ до освіти

Освітяни у тимчасово окупованій Херсонській області відмовляються співпрацювати з загарбниками. Водночас народні депутати напрацьовують варіанти навчання дітей в умовах окупації. Про це повідомив перший заступник голови Херсонської облради, очільник Херсонської обласної організації «Слуги Народу» Юрій Соболевський.

«Окупанти роблять підготовку до навчання за російською програмою. Але для цього потрібні директори шкіл, керівники управлінь освіти в громадах, вчителі, які будуть це робити. Станом на сьогодні у них цього немає. Якщо до вересня Херсонщина не буде звільнена, вони зможуть відкрити максимум 10% шкіл, які не будуть повністю укомплектовані вчителями», – констатував Соболевський.

За його словами, народні депутати напрацьовують варіанти навчання дітей на тимчасово окупованих територіях, щоб вони не втрачали рік навчання.

«Буде доступ до онлайн-освіти. Точно потрібно буде встановлювати VPN, хто ще цього не зробив, тому що окупанти блокують месенджери та ресурси», – порадив очільник Херсонської обласної організації «Слуги Народу».

Також він розповів, що разом з народними депутатами напрацьовуємо варіанти освіти, якщо буде заблоковано доступ до інтернету, а діти не зможуть виїхати з Херсонщини, щоб навчатися.

«Але я сподіваюся, що Херсонщина буде звільнена раніше, ніж виникне ця проблема», – підсумував Соболевський.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy