Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Юрій Камельчук: Тарифи на електроенергію не зростатимуть найближчі пів року

  • 558
Юрій Камельчук: Тарифи на електроенергію не зростатимуть найближчі пів року

Тарифи на електроенергію для населення України точно не зростатиме у найближчі пів року.

Про це розповів народний депутат «Слуги Народу», член комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Юрій Камельчук.

Так, ціна електроенергії за умови споживання до 250 кВт/год на місяць не зростатиме і становитиме 1,44 грн за кВт/год, а для споживачів понад 250 кВт-год – 1,68 грн за кВт/год.

Він зауважив, що наразі Україна від’єдналась від енергомережі росії та білорусі, ставши повністю незалежною. І приєдналась до енергетичної мережі Європи.

«Додаткову лінію на Європу потужністю 300 кВ Укренерго запустили нещодавно. Це покращить нашу енергетичну стабільність і синхронізацію з Європою. При цьому, атомні станції теж працюють стабільно», – додав Юрій Камельчук.

Кажучи про тарифи на комунальні послуги, народний депутат зазначає, що ціну в платіжках держава буде максимально стримувати. Попри те, що доведеться відновлювати сотні й тисячі об’єктів інфраструктури за рахунок бюджету і допомоги з Європи.

Наступний важливий крок, переконаний Юрій Камельчук, – запровадження ембарго на постачання нафти та газу з росії в Європу.

«40% ВВП росії залежить від імпорту нафти і газу до Європи. Запровадження країнами ембарго стане потужним економічним ударом для країни-агресора», – сказав він.

Найбільші країни Європи вже висловили бажання відмовитись від нафти і газу до кінця року, нагадав член профільного комітету. Позитивний приклад продемонстрували, зокрема, балтійські країни – вони вже відмовились. Проте, відкритим лишається і «вугільне» питання.

«Ми маємо імпортувати його з-за кордону і однозначно не з Росії. До речі, це питання актуальне не лише для нас, а і для Польщі. Адже, поляки теж відмовилися від російського викопного палива», – підсумував Юрій Камельчук.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy