Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Юрій Камельчук: Ми швидко ухвалимо пакет євроінтеграційних законопроєктів

  • 528
Юрій Камельчук: Ми швидко ухвалимо пакет євроінтеграційних законопроєктів

Парламент планує максимально швидко ухвалити всі необхідні законопроєкти для отримання статусу кандидата до ЄС. Про це заявив народний депутат від фракції «Слуга Народу» Юрій Камельчук.

«В період перед прийняттям рішення про кандидатство ми маємо завдання прийняти низку законопроєктів, які ще більше наближатимуть нас до європейського законодавства. Насамперед це синхронізація з європейським законодавством, ми робили це вже давно. Зараз нам треба швидко прийняти велику кількість цих законопроєктів», – пояснив Камельчук.

Він наголосив, що є певний набір умов для того, щоб країна стала кандидатом та членом ЄС, але це не означає, що Україна матиме якісь перепони на цьому шляху.

За словами депутата, над виконанням цих умов багато працювали в уряді, зокрема команда віце-прем’єра з питань євроінтеграції Ольги Стефанішиної. Водночас народні депутати працювали над формуванням суспільної думки у європейській спільноті про те, що Україна є частиною Європи.

«Депутати проводили частину дипломатичної роботи зі своїми колегами з різних країн. Європейські депутати своєю чергою впливали на своїх колег, щоб формувати сприйняття України як кандидата, а потім вже й члена ЄС. І зараз український парламент має попрацювати, щоб європейські колеги зрозуміли – ми дуже зацікавлені максимально швидко отримати статут кандидата», – підсумував Камельчук.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy