Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Юрій Камельчук: Енергетична система України працює стабільно і готова до зими

  • 8106
Юрій Камельчук: Енергетична система України працює стабільно і готова до зими

На сьогодні енергетична система України працює без збоїв і готова до опалювального сезону. Саме тому розмови про віялові відключення не відповідають дійсності.

Про це заявив народний депутат від «Слуги Народу» Юрій Камельчук.

«Як відомо, ми використовуємо не лише вугілля, навколо якого зчинили стільки розмов. У нас є і газ, і атомна генерація. Ми будемо балансувати наші потужності, аби всі українці спокійно і без проблем пройшли опалювальний сезон. Більше того, атомна енергетика працюватиме на повну», – сказав він.

Стосовно ж вугілля, то в разі потреби будемо використовувати імпортоване вугілля з різних країн – це Польща, Казахстан, Південна Африка і, можливо, з Америки. До того ж, в України точно є ресурс для того, щоб забезпечити постачання вугілля на електростанції державної генерації, додав народний депутат.

Юрій Камельчук також зауважив, що наразі держава взялась за розвиток систем накопичення енергії в Україні. Це дозволить нам зберігати надійну роботу енергосистеми в цілому.

Учора парламент підтримав за основу законопроєкт №5436-д, ініціатором якого є Юрій Камельчук. Документ дозволить будувати та застосовувати в Україні накопичувачі електроенергії. У результаті ми зможемо видавати електрику в необхідні пікові періоди.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy