Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Юрій Камельчук: Данія допоможе Україні відбудовувати об’єкти енергетичної інфраструктури та зробити їх сучасними

  • 727
Юрій Камельчук: Данія допоможе Україні відбудовувати об’єкти енергетичної інфраструктури та зробити їх сучасними

Данія стала першим донором фонду відновлення енергетичної інфраструктури України і допоможе нам відбудовувати об’єкти енергетичної інфраструктури насамперед в тих районах, які постраждали найбільше.

Про це сказав народний депутат «Слуги Народу», член комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Юрій Камельчук.

«Так історично склалося, що Данія має досвід в галузі енергетики. Об’єкти енергетичної інфраструктури в тих містах, за які візьметься уряд Данії будуть максимально сучасними і модернізованими. Першими це відчують українські споживачі. Які однозначно платитимуть менше коштів за комунальні послуги», – зауважив він.

За словами народного депутата, попереду Україну чекають безліч заходів з енергоефективності. Це стосується і утеплення будинків, покращення енергоефективності підприємств, оновлення і будівництва нових енергетичних об’єктів. Наприклад, у найближчому майбутньому – заміна турбін, які використовують електростанції на турбіни, які використовують водень, додав Юрій Камельчук.

«У найближчому майбутньому Україна почне використовувати водень і в наземному транспорті. Це стосується і техніки сілгосппідприємств. І це стане вирішальним фактором в оновленій економіці України. Адже, це дасть можливість суттєво скоротити витрати на закупівлі дизелю та інших видів палива з-за кордону», – прокоментував нардеп.

Саме з цього приводу народний депутат зустрівся у Брюсселі з представниками організації «Водень-Європа» (президент «Водень-Європа» Йорго Хатцимаркакісом та представник “Водень Європа” у Латвії Айварс Старіковс). Спільнота працює в рамках енергетичних проєктів Єврокомісії.

Напередодні зустрічі Юрій Камельчук проанонсував, що йтиметься про пілотні енергетичні проєкти, які можуть бути підтримані Єврокомісією і реалізуватися в Україні уже найближчими місяцями.

«Основна мета – позбавити Україну навіть теоретичної залежності від російського газу і нафти. Та жити за рахунок власних ресурсів. Очевидний факт, що інвестиції у водневу інфраструктуру можуть наступного року сягнути кількох мільярдів доларів», – прокоментував він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy