Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Юрій Федоренко: Демобілізації не може бути за такої інтенсивності бойових дій

  • 206
Юрій Федоренко: Демобілізації не може бути за такої інтенсивності бойових дій

Демобілізації за такої інтенсивності бойових дій в Україні бути не може. Ті, хто говорить про демобілізацію, дають надію, яка не має шансу на реалізацію, інакше ми програємо державу.

Про це заявив депутат Київської міської ради від «Слуги Народу», командир батальйону УБпАК «Ахіллес» 92 ОШБр Юрій Федоренко.

«Як командир бойового підрозділу, запевняю, що мова не йде про демобілізацію ні за 12, ні за 24, ні за 36 місяців. Ми обезкровимо військо, втратимо території та людей, а траси знову будуть переповнені на евакуацію, бо окупант просуватиметься вглиб країни», – зазначив він.

Для забезпечення соціальних прав військовослужбовців потрібні ротації, відновлення та відпустки, які стануть можливими лише як результат справедливої та адекватної мобілізаційної кампанії та налагодженої системи рекрутингу, зауважив Юрій Федоренко.

«У кожного військовозобовʼязаного зараз є одна основна робота – це захист обороноздатності держави і ми маємо вчитися жити в таких умовах. Демобілізувати досвідчених військових, які мають щонайменше 2 роки реального бойового досвіду – означає кинути новобранців, яких тільки но мобілізували, на поталу долі», – наголосив командир батальйону.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy