Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Юрій Арістов розповів, на що збільшать видатки держбюджету

  • 4297
Юрій Арістов розповів, на що збільшать видатки держбюджету

Верховна Рада підтримала у першому читанні законопроєкт №7644 про збільшення видатків загального фонду державного бюджету на 270, 2 млрд грн. Переважна частина коштів піде на забезпечення національної безпеки і оборони – 269,45 млрд. грн.


Про це повідомив голова комітету з питань бюджету, народний депутат «Слуги Народу» Юрій Арістов.

За його словами, видатки на Міністерство оборони зростуть на 241 млрд грн, з яких 122,8 млрд підуть на оплату праці. Видатки на МВС збільшаться на 22,9 млрд грн, СБУ – на 2,5 млрд грн, головного управління розвідки МО – на 2,1 млрд грн.


«Цей законопроект є збалансованим за надходженнями та витратами державного бюджету. І найголовніше: він є дуже важливим, адже забезпечення потреб національної безпеки є безумовним пріоритетом держави», – наголосив Юрій Арістов.


Голова комітету зауважив, що у державному бюджеті на 2022 рік для сектору національної безпеки і оборони вже передбачено кошти у сумі 927,7 млрд грн (включаючи кошти загального та спеціального фондів). Це більш ніж третина загального обсягу видатків державного бюджету, і ця сума у 3,7 рази перевищує аналогічний показник за минулий рік. З початку року видатки на національну безпеку та оборону вже збільшено на 660,6 млрд грн або у 3,5 рази, додав він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy