Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Юрій Соболевський очолив Херсонський осередок партії «Слуга Народу»

  • 1126
Юрій Соболевський очолив Херсонський осередок партії «Слуга Народу»

Херсонську обласну організацію партії «Слуга Народу» очолив Юрій Соболевський — адвокат, громадський діяч, радник члена кваліфікаційної комісії суддів адміністративних судів, заступник голови ради ВГО «Всеукраїнська асоціація молодих науковців».

Херсонську обласну організацію партії «Слуга Народу» очолив Юрій Соболевський адвокат, громадський діяч, радник члена кваліфікаційної комісії суддів адміністративних судів, заступник голови ради ВГО «Всеукраїнська асоціація молодих науковців».

Рішення про призначення пана Соболевського керівником Херсонської парторганізації ухвалили члени обласної партійної організації під час конференції регіонального партійного осередку. Його кандидатуру також затвердила Вища рада партії.

У 2019 році Юрій Соболевський на виборах Президента України був представником Володимира Зеленського у Херсонський області, АР Крим та м. Севастополь, керував обласним виборчим штабом і представляв в регіоні політичну партію «Слуга Народу».

«Минулого року, коли я брав участь на Херсонщині у виборчій кампанії Президента та парламентській кампанії партії «Слуга Народу», цей край став для мене рідним. Він дуже нагадує мій рідний Крим. Насамперед Херсонщина має дуже великий людський потенціал. Науковці, освітяни, медичні працівники, аграрії, бізнесмени, активні представники всіх верств населення прагнуть змін. Це саме ті зміни, які окреслив у своїй програмі наш Президент. І моєю головною метою є втілення їх у життя», сказав Юрій Соболевський.

Членами ради Херсонської обласної партійної організації стали Павло Павліш та Павло Александров.

Голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко раніше підкреслив, що обласні осередки партії не є передвиборчими штабами й працюватимуть також і після місцевих виборів.

«Ще під час парламентської кампанії ми обіцяли встановити постійний зворотний зв’язок з громадянами. Для цього потрібні представництва партії. Наші обласні структурні утворення стануть постійно діючими осередками спілкування з мешканцями кожного регіону. Ми не «спускатимемо» готові рішення з Києва, а лише допомагатимемо місцевим мешканцям розвивати той чи інший регіон. Є проблема? Вирішимо це разом!» — пояснив Олександр Корнієнко.

Крім Херсонської, відбулися конференції, під час яких призначили керівника Київської та Криворізької міських партійних організацій та керівників у Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Закарпатській, Запорізькій, Івано-Франківській, Київській, Кіровоградській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Хмельницькій, Чернівецькій та Чернігівській областях.

Нагадаємо, що політична партія «Слуга Народу» 21 липня 2019 року здобула перемогу на парламентських виборах і сформувала найбільшу в історії України фракцію у Верховній Раді, до якої нині входять 248 народних депутатів. Офіційна ідеологія партії український центризм. Він передбачає пошук компромісу між різними верствами населення, уникнення розколу країни за політичними, етнічними та мовними ознаками, відмову від лівого й правого екстремізму.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy