Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Юлія Овчинникова звернулась до європейської спільноти через критичну ситуацію в Чорному та Азовському морях

  • 200
Юлія Овчинникова звернулась до європейської спільноти через критичну ситуацію в Чорному та Азовському морях

Військові дії рф проти України в Чорному та Азовському морях і навколо них посилюють екологічну кризу, викликаючи серйозний дисбаланс в екосистемах.

Про це заявила народна депутатка «Слуги Народу» Юлія Овчинникова, виступаючи з доповіддю стосовно стратегії Ради Європи щодо збереження океанів та морів в умовах змін клімату, перебуваючи у відрядженні м. Ізмір для участі у засіданні Комітету ПАРЄ з соціальних питань, охорони здоров’я та сталого розвитку.

«По-перше, Керченський міст, який незаконно збудований на окупованій території Кримського півострова без згоди української сторони, знищив біорізноманіття та екосистеми Чорного та Азовського морів. Його будівництво згубно вплинуло на море та людей, які проживають у регіоні. Мілітаризація Азовського та Чорноморського регіонів, включно з морськими портами, є злочином екоциду та порушенням міжнародного гуманітарного права, яке повинно переслідуватися», – зазначила вона.

Так, через бойові дії російського флоту гинуть тисячі ссавців, гине флора та фауна.

«В обговоренні нашої доповіді взяли участь парламентарі Швейцарії, Греції, Франції, Туреччини. Тримаємо далі екологічний дипломатичний фронт. Ми маємо створити більше дипломатичних інструментів для впливу, тиску на рф та мати методику європейського зразка для фіксації злочинів проти нашої нації та довкілля, підтримку європейських експертів для та створити якісну базу для міжнародних судів», – переконана народна депутатка.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy