Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Юлія Овчинникова закликала Європарламент посилити тиск на морський та річковий транспорт рф

  • 387
Юлія Овчинникова закликала Європарламент посилити тиск на морський та річковий транспорт рф

Народна депутатка «Слуги Народу» Юлія Овчинникова закликала Європейський Парламент посилити тиск на підприємства морського та річкового транспорту РФ.

«Я також звернулась до держав з розвинутою портовою інфраструктурою із проханням з розумінням ставитись до суден під Прапором України та утриматися від затримань українських суден, оскільки через військову агресію рф мають місце проблеми із оформленням суднових документів, замовленням та доставкою спорядження тощо», – розповіла вона про підсумки візиту делегації Верховної Ради до інституцій Європейського Союзу.

Виступаючи на засіданнях комітетів Європарламенту, де говорили про вплив війни в Україні на ситуацію на світових продовольчих ринках, Юлія Овчинникова акцентувала увагу на проблемі блокування росією морських торговельних портів.

«Вони вивозять зерна із захоплених територій півдня України. Наразі неможливо вести сільське господарство на окупованих, замінованих територіях, а також територіях де ведуться активні бойові дії. І це може привести до продовольчої кризи у світі», – зауважила членкиня Парламентського комітету асоціації між Україною та ЄС.

Депутат наголосила на необхідності дивитися також на системне розв’язання проблеми продовольчої безпеки у світі з урахуванням основних світових пріоритетів, одним з яких є захист довкілля.

Зазначимо, що з 16 по 20 травня відбувся візит делегації Верховної Ради України до інституцій Європейського Союзу. У візиті взяли участь народні депутати України, члени Парламентського комітету асоціації між Україною та ЄС, зокрема від «Слуги Народу» Юлія Овчинникова та Вадим Галайчук.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy