Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Юлія Овчинникова закликала допомогти українській екосистемі

  • 195
Юлія Овчинникова закликала допомогти українській екосистемі

Народний депутат від «Слуги Народу» Юлія Овчинникова закликала депутатів національних парламентів вжити всіх можливих невідкладних заходів, щоб допомогти українській екосистемі запобігти серйознішій шкоді та розробити окрему програму допомоги та відновлення для довкілля.

«Global COP27 Legislator Summit є кращим місцем для обговорення ключових викликів, з якими стикається планета щодо зміни клімату та збереження природи, але сьогодні в Україні вирішується не лише глобальний порядок і майбутнє демократичного світу, а й глобальна екологічна безпека. Війна – це завжди величезна шкода довкіллю, це злочин проти людства, проти природи», – сказала вона під час виступу на Global COP27 Legislator Summit.

Вона наголосила на тому, що російська агресія проти України – це найбільша антропогенна катастрофа ХХІ століття, яка сильно впливає на людей, країну, довкілля, а також інші країни та глобальні екосистеми.

«Те, що ми бачимо, — це екоцид, військовий злочин проти природи та довкілля в серці Європи. Крім того, агресор вдається до ядерного шантажу і намагається залякати весь світ, маніпулює продовольчими питаннями», – переконана Юлія Овчинникова.

Також депутат зауважила, що COP27 має надіслати рішуче повідомлення рф про те, що вони не зможуть підірвати зусилля Паризької угоди та створити величезні ризики для малих острівних держав.

«COP має чітко усвідомлювати, що немає місця для держави, яка так брутально порушує міжнародне право та знищує численні зусилля сторін переговорів, які працюють над прийняттям, впровадженням та забезпеченням виконання багатосторонніх екологічних угод. Росія кинула виклик світові – немає російського викопного палива і світ має відповісти: викопне паливо живить війни, таким чином скорочення викидів вуглецю сприятиме миру та стійкості, оновленню природи», – підсумувала  представниця «Слуги Народу».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy