Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Юлія Овчинникова: Військових тварин в Україні рятуватимуть за стандартами країн НАТО В Україні презентували посібник порятунку військових тварин за стандартами країн НАТО

  • 377
Юлія Овчинникова: Військових тварин в Україні рятуватимуть за стандартами країн НАТО В Україні презентували посібник порятунку військових тварин за стандартами країн НАТО

Відповідний посібник «Рекомендації з тактичної бойової допомоги собакам Canine/K9 Tactical Combat Casualty Guidelines» сьогодні презентували у Києві.

“Україна сьогодні позиціонується в світі як країна дружня до тварин. У європейських парламентах та парламентах інших країн все більше говорять про прогресивність та гуманність українців по відношенню до тварин, і війна це дуже сильно підкреслила, особливо діями та результатами наших волонтерів захисників, які незважаючи на окупацію та воєнні дії рятують тварин», – зазначила народна депутатка від фракції “Слуга Народу” Юлія Овчинникова.

Службові собаки забезпечують роботи з розмінування, пошуку людей під завалами, виконують функції з охорони, пошуку та знешкодження ДРГ, доставляють медичні вантажі на передову, допомагають в евакуації поранених та виконують безліч інших функцій. Крім того, тварини на передовій – важливий фактор зменшення психологічного навантаження на наших захисників.

Саме тому Україні важливо отримати такі рекомендації, що охоплюють лікування травм собак на полі бою: допомога під вогнем (CUF), допомога в тактичних умовах (TFC), допомога при тактичній евакуації (TACEVAC). Ці рекомендації є лише рекомендаціями та не замінюють собою клінічне судження.

Рекомендації підготовлені відповідно до всіх вимог і вони стануть практичним кейсом для ветеринарних клінік, для кінологічних служб, для зоозахисників.

“Ми сподіваємось, що буде результат і врятованих тварин буде більше”, – зазначила Юлія Овчинникова.

Посібник створений спеціалізованою групою К9 Комітету з надання допомоги пораненим у бойових діях Tactical Combat Casualty Committee (cTCCC) армії США, разом з Першим військовим шпиталем ветеринарної медицини Держпродспоживслужби України за підтримки Юлії Овчинникової.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy