Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Юлія Овчинникова розповіла, як в Україні зберігатимуть ліси

  • 522
Юлія Овчинникова розповіла, як в Україні зберігатимуть ліси

Верховна Рада України прийняла у другому читанні законопроєкт №5650, який дозволить зберегти ліси.

«Ухвалення цього документу – це наш європейський курс, відповідно до європейського зеленого курсу, лісової стратегії ЄС до 2030 року та Державної стратегії управління лісами України до 2035 року», – повідомила ініціатор законопроєкту, народна депутатка «Слуги Народу» Юлія Овчинникова.

Серед важливих змін, зазначає вона, кардинально спрощуються процедури лісорозведення та консервацїі земель приватної власності за бажанням власника, що буде стимулювати створення приватних лісів та приватних природоохоронних територій.

«Також держава отримала право викупу земельних ділянок приватної форми власності з метою ведення лісового господарства або створення територій та об’єктів природно-заповідного фонду, що дозволить здійснювати на цих ділянках лісорозведення та охорону цінних природних територій», – додала Юлія Овчинникова.

Окрім того, забороняється поширення інвазійних видів дерев у природні екосистеми під час лісовідновлення та лісорозведення, забороняється проведення лісорозведення на степових ділянках, що дозволить зберегти цінні степові та лучні природні екосистеми.

«Комунальні лісогосподарські підприємства тепер можуть підтверджувати право власності на ліси на підставі матеріалів лісовпорядкування, що дозволить зупинити необдуману вирубку приміських лісів», – зауважила народна депутатка.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy