Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Юлія Овчинникова: Питання екологічної безпеки - це питання безпеки всієї Європи

  • 185
Юлія Овчинникова: Питання екологічної безпеки - це питання безпеки всієї Європи

Народна депутатка «Слуги Народу» Юлія Овчинникова звернулась до іноземних парламентарів стосовно необхідності криміналізувати знищення довкілля на міжнародному рівні, зокрема включити злочин екоциду до Римського Статуту Міжнародного Кримінального Суду.

«Наразі існує Міжнародний парламентський альянс за визнання екоциду, ініційований Марі Туссент, членом Європейського парламенту від групи Зелених. Альянс об’єднує парламентарів та обраних представників на регіональному, національному та міжнародному рівнях у багатьох країнах світу, які спільно працюють над широким визнанням екоциду як злочину проти довкілля», – зауважила вона під час слухань з питання впливу військових дій на довкілля між Комітетом закордонних справ та Комітетом з питань сталого розвитку та планування землекористування Національної асамблеї Французької Республіки.

Юлія Овчинникова акцентувала увагу колег на Зверненні Верховної Ради до Генеральної Асамблеї ООН, Програми ООН з навколишнього середовища, Європарламенту, Єврокомісії, парламентів та урядів держав – членів Генеральної Асамблеї ООН про утворення спеціальної екологічної моніторингової місії для фіксації екологічної шкоди внаслідок збройної агресії рф на території України.

Також, переконана політик, необхідна міжнародна допомога Генеральній прокуратурі та спеціалізованій екологічній прокуратурі України, а саме допомога з необхідним обладнанням, міжнародними експертами та інституційної допомоги кращими практиками у питаннях кримінальних злочинів проти довкілля.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy